Wokalny konkurs dla zespołów i duetów, czyli kolejna odsłona GŁOS ONLINE

Kujawskie Centrum Kultury powraca ze swoim zeszłorocznym hitem – wokalnym konkursem internetowym GŁOS ONLINE. Tegoroczna edycja skierowana jest do duetów i zespołów, a repertuar zgłaszających się powinien być radosny, optymistyczny i śpiewany po polsku.

Poprzednie edycje konkursu kierowane były do starszych i młodszych solistów. Najnowsza odsłona konkursu GŁOS ONLINE skierowana jest po raz pierwszy do duetów i zespołów, w skład których wejść mogą maksymalnie 4 osoby w wieku minimum 12 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie do 12 maja zgłosić się poprzez wypełnienie właściwego oświadczenia i przesłać je wraz z nagraniem filmowym wykonania wybranej polskiej piosenki. Spośród nadesłanych filmów jury konkursowe powołane przez Kujawskie Centrum Kultury wybierze 4 najlepsze utwory i zaprezentuje je na swoim Facebooku już 14 maja. Od tej pory wszystko będzie w rękach internautów, którzy przez trzy dni będą mogli głosować poprzez kliknięcie reakcji „like” i „super” pod wybranym filmem. Zwycięży duet lub zespół, który uzyska najwięcej pozytywnych reakcji pod swoim filmem, a dodatkowo nagrodzona zostanie cała czwórka laureatów.

Na zgłoszenia i nagrania organizatorzy z Kujawskiego Centrum Kultury czekają aż do 12 maja. Konkursowe piosenki można przesyłać na adres: [email protected]. Pełna treść regulaminu oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są już teraz na stronie www.kckino.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zwycięzcę tegorocznego GŁOSU ONLINE poznamy już 17 maja!

Nagrodą główną w konkursie jest bon o wartości aż 500 zł, a autorzy wszystkich wyróżnionych coverów będą mogli skorzystać z nagrania w profesjonalnym studio, z którego wyjdą z zapisem wybranej piosenki.