KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ „COOLturalne KURCZAKI”

Zbliża się czas świąt wielkanocnych. W obecnych okolicznościach – trudny moment, ale dawka dobrej energii i humoru na ten czas jest jedną z opcji, którą proponują Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław.„COOLturalne KURCZAKI” to konkurs plastyczny na wykonanie kartki świątecznej z najbardziej szalonym i zwariowanym kurczakiem w roli głównej.

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław mają propozycję konkursu, który polega na przygotowaniu kartki wielkanocnej. Bohaterem kartki ma być najbardziej szalony, odjechany kurczak wielkanocny. Im bardziej zwariowany i kreatywny – tym lepiej! Fantazja może ponieść nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych, bo konkurs przeznaczony jest dla całych rodzin!

Nagrodą główną w konkursie jest zestaw gier planszowych dla całej rodziny i książka „Poszukiwacze fantazji”. Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław przewidzieli również nagrody pocieszenia. Na wszystkich, którzy postanowią wysłać swoją pracę do KCK – czekają upominki książkowe pt. „Poszukiwacze fantazji”. Termin nadsyłania prac mija 1 kwietnia, a zwycięzca zostanie wyłoniony i ogłoszony 2 kwietnia.

Praca konkursowa może zostać wykonana dowolną techniką i w dowolnym formacie, ale nie większym niż A3. Najlepiej wykorzystać to, co aktualnie ma się w domu i użyć swojej wyobraźni.

Komisja konkursowa będzie oceniać cztery najważniejsze kryteria, które otrzymają odpowiednią wagę punktową tj. kreatywność i pomysł, zgodność z tematem, różnorodność wykorzystanych materiałów i estetykę wykonania.

Zdjęcie lub film prezentujący przygotowaną pracę, należy wysłać do Kujawskiego Centrum Kultury za pośrednictwem adresu e-mail [email protected].

Wspólne wykonanie kartki wielkanocnej to przede wszystkim dobra zabawa, integracja i wspólne spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym. Zachęcamy do udziału w konkursie. Zgłoszenie oraz regulamin dostępne są poniżej.