Dr Misio i Arek Jakubik w Inowrocławiu | „Chory na Polskę” | Arlekinada Tydzień Teatru

45,00 

Kategoria:

Opis

Dr Misio i Arek Jakubik w Inowrocławiu | „Chory na Polskę” | Arlekinada Tydzień Teatru

20 marca 2024 r. | Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2 | godzina: 19:00

Dr MISIO to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER”).

Dr Misio gra ostrego rock&rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i niestroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie 5 płyt:

„Młodzi” (2013) i „Pogo” (2014), producent – Olaf Deriglasoff , utwory: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo” czy „Mr H…”,

„Zmartwychwstaniemy” (2017), producent – Kuba Galiński, utwór promujący: „Pismo” (reż. Wojtek Smarzowski),

„Strach XXI wieku” (2020), producent – Kuba Galiński, single i teledyski promujące: „Chcesz się bać” (reż. Piotr Domalewski), „Strach XXI wieku” (reż. Wojtek Smarzowski) i „Siedemnastolatki” (reż. Oskar Kaszyński),

„Chory na Polskę” (2023) – teledysk do tytułowego utworu promującego płytę zrealizował Piotr Domalewski, a do utworu „Wielkie żarcie” – Wojtek Smarzowski.

Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce i za granicą, od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale tj. Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Meskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP.

Dr Misio to doskonały zespół dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji, zarówno w klubie jak i w plenerze, a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

 

* bilet w cenie 45 zł – do nabycia w Kujawskim Centrum Kultury, Informacji Turystyczno-Kulturalnej lub na www.kckino.pl

Koncert organizowany jest w ramach wydarzenia Arlekinada Tydzień Teatru.