„Znajdź Nosela” w Inowrocławiu i WYGRAJ rowery

Na antenie Radia ZET można już usłyszeć zapowiedzi akcji pt. „Znajdź Nosela” organizowanej przez Kujawskie Centrum Kultury, Miasto Inowrocław i Radio ZET. Już 27 sierpnia mieszkańcy Inowrocławia będą mogli wcielić się w rolę zawodowych tropicieli i wygrać rowery!

Kamil Nosel to jeden z dziennikarzy Radia ZET, którego znacie z programu radiowego „Nosel wkręca w radiu ZET”. Tym razem wcielając się w wymyśloną postać – ukrywa się na terenie wybranego miasta w ramach akcji „Znajdź Nosela”. Może on stać się ochroniarzem, biegaczem czy kominiarzem… Wystarczy mieć oczy szeroko otwarte, uruchomić swoją wyobraźnię i obserwować to, co dzieje się dookoła. Tym razem to nasz piękny Inowrocław został wybrany jako miejsce poszukiwań Kamila! Ponadto jesteśmy dumni z faktu, że nasze miasto jest miejscem finału tegorocznej letniej akcji „Znajdź Nosela”. Z tej okazji mamy do rozdania aż… CZTERY rowery dla dwóch szczęśliwców!

Już 27 sierpnia mieszkańcy Inowrocławia będą mogli wcielić się w rolę zawodowych tropicieli. Tego dnia na antenie radia, Kamil Nosel będzie udzielał podpowiedzi w jaką postać mógł się wcielić i gdzie możecie go znaleźć odwiedzając popularnie uczęszczane ulice naszego miasta. Osoba, która jako pierwsza rozszyfruje i odnajdzie Kamila – wygrywa aż DWA rowery miejskie! Dziennikarz Radia ZET wystąpi w dwóch różnych przebraniach, w dwóch akcjach i w dwóch porach dnia. Może okazać się, że spotkasz Kamila w drodze do pracy, w trakcie spaceru lub zakupów. Zabaw się z nami w akcji „Znajdź Nosela” i WYGRAJ dwa markowe rowery!

 

Więcej informacji: https://www.radiozet.pl/Radio/Z-zycia-Radia/Znajdz-Kamila-Nosela-w-Inowroclawiu-i-wygraj-dwa-markowe-rowery-miejskie