Zmiana terminu 29. Finału WOŚP

Przygotowania do spotkania z WOŚPową rodziną zaplanowanego na 10 stycznia 2021 zostaną wydłużone, ponieważ termin 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przesunięty. 31 stycznia mamy nadzieję kwestować bezpiecznie, radośnie i z jeszcze większą energią niż dotychczas. Data nadchodzącego Finału musiała ulec zmianie z powodu ogłoszonej niedawno „Narodowej Kwarantanny”.

Mimo, że Finał został przesunięty – puszki powoli się zapełniają – choć póki co tylko te wirtualne. Od teraz datki można wpłacać nawet nie wychodząc z domów. Nasz sztab uruchomił oficjalną eSkarbonkę WOŚP, na którą można wpłacać dowolne kwoty. Pomagać w zapełnieniu naszej elektronicznej skarbonki można po kliknięciu w link.

Dzięki zmianie terminu Finału mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy chcieliby się jeszcze przyłączyć do grupy wolontariuszy kwestujących w ramach naszego sztabu. Przedłużyliśmy czas na zgłoszenia wolontariuszy do 4 stycznia 2021. Zapisywać się można, tak jak do tej pory, przez stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ oraz w Kujawskim Centrum Kultury.

Wciąż przyświecać nam będzie hasło „WYGRAMY”, bo przepełnia nas nadzieja, że nie tylko uda się pokonać koronawirusa, ale też, że będziemy działać wspólnie, i że działając z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy staniemy się jedną wielką społecznością. Mimo obostrzeń i zmęczenia z powodu panującej w kraju sytuacji musimy znaleźć w sobie dodatkowe pokłady sił i optymizmu, dzięki czemu nadchodzący Finał będzie jeszcze bardziej kolorowy.