Zakończenie lata w Inowrocławiu

Zabawy animacyjne, konkursy sprawnościowe, quizy i atrakcyjne NAGRODY – to wszystko już w najbliższą niedzielę w naszym mieście, na terenie Tężni Solankowej. Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław przy współpracy z Radiem ZET organizują projekt na zakończenie lata.

Już w najbliższą niedzielę, w godzinach 9:00 – 15:00 na terenie Tężni Solankowej w Inowrocławiu pojawi się miasteczko Radia ZET. Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław wraz z ZETKĄ przygotowali ciekawą, bogatą w wiedzę, a przede wszystkim aktywną niedzielę. Tego dnia nie zabraknie zabaw animacyjnych, gier sprawnościowych, quizów i oczywiście – atrakcyjnych nagród.

Ponadto pojawi się też czerwony MALUCH, który będzie gwiazdą jednej z konkurencji zręcznościowych. Zakończeniu lata w dobrym stylu będzie towarzyszyła genialna muzyka i niesamowity, zdrowy klimat sąsiadujących dobrodziejstw solankowych.

Inowrocław jest ostatnim, ale jakże ważnym punktem na mapie letniej trasy Aktywnego Lata z Radiem ZET. To właśnie w naszym mieście odbędzie się wielki finał podsumowujący i kończący trasę – właśnie dlatego niedzielne wydarzenie będzie miało jeszcze lepszą i atrakcyjniejszą formułę niż dotychczas. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.