Spektakl „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał”

23 listopada 2024 18:30
23 listopada 2024 18:30

Bilety:

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Jana Kilińskiego 16 w Inowrocławiu, tel. 52 357 58 67

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

www.ebilet.pl

 

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z kolejnym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

 

Obsada (występują zamiennie):

Pamela:
Elżbieta Jodłowska/Małgorzata Duda-Kozera
Malina:
Ewa Cichocka/Joanna Jeżewska
Zocha:
Elżbieta Okupska/Grażyna Zielińska/Ludmiła Warzecha/Katarzyna Kozak
Angela:
Renata Zarębska/Dorota Wierzbicka Matarrelli/Małgorzata Gadecka