Koncert | Cztery Pory Miłowania

14 marca 2024 19:00
14 marca 2024 19:00

Bilety – w cenie 80 zł – do nabycia:

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

 

Masz ochotę na rewelacyjny wieczór z muzyką, poezją i uśmiechem? Przyjdź na Cztery pory miłowania. Będzie nastrojowo, poetycko i uroczo. Ich twórczość jest niczym pożywka dla duszy. Przenieś się z nimi do krainy łagodności.

 

Cztery Pory Miłowania to energetyczny zespół z Choczewa w województwie pomorskim, założony w 2014 roku. Działalność zespołu opiera się głównie na autorskiej muzyce członków zespołu pisanej do wierszy m.in. Piotra Konczaka, Piotra Brymasa, Bogdana Loebla, Edwarda Stachury, Aleksandry Bacińskiej i Toma Borkowskiego. Cztery Pory Miłowania w czerwcu 2017 roku wydały debiutancką płytę pt. „Litania do…”, na której znalazło się 14 autorskich kompozycji z muzyką Michała Miotke i Patryka Wendrowskiego.

Celem zespołu jest dzielenie się słowem ważnym, dotykającym codzienności, spraw ostatecznych i spraw, co do których nabieramy sztucznego dystansu, a dotyczą one wszystkich bez wyjątku. W kręgu zainteresowań artystycznych zespołu leży przede wszystkim człowiek i jego sprawy.

W 2020 roku ukazała się druga płyta zespołu pt. „W zamyśleniu”, zawierająca 18 utworów, w marcu 2022 r. – trzecia pt. „W rytmie serca” z 14 utworami, a w 2023 roku – „Śpiewaj radość”.

 

Skład zespołu:

  • Michał Miotke – śpiew, gitara akustyczna,
  • Patryk Wendrowski – śpiew, gitara basowa,
  • Malwina Groenwald – śpiew, instrumenty klawiszowe