Ważna informacja – koncert SANAH

 

Kujawskie Centrum Kultury uprzejmie informuje, że koncert SANAH w ramach projektu INOWROCŁAW 6-5-4 odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 21 sierpnia o godzinie 20:00 w Teatrze Letnim w Inowrocławiu przy ulicy Świętokrzyskiej 107. Osoby, które zakupiły bilet elektroniczny – powinny przedłożyć go przed wejściem na koncert w postaci wydrukowanej lub w wersji elektronicznej na telefonie.

Przy założeniu, że uczestnicy koncertu pojawią się na pół godziny przed wejściem – możemy spodziewać się długich kolejek przed bramą. Dla Państwa komfortu i w celu uniknięcia wydłużającego się czasu organizacji wejścia gości do Teatru Letniego – bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie na sobotni koncert (nawet z godzinnym wyprzedzeniem). Koncert rozpoczyna się o godzinie 20:00, a bramy otwieramy już o 18:30.

Ponadto jest to zabieg celowy, ponieważ dopełnianie procedur związanych z zachowaniem obostrzeń  nałożonych ze strony Ministerstwa Kultury związanych z COVID-19, wydłuża czas organizacji wejścia uczestników koncertu. W związku z powyższym, zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy wezmą udział w koncercie 21 sierpnia o wcześniejsze przybycie na wydarzenie.

Co więcej – zwracamy się z prośbą do uczestników koncertu o zachowanie szczególnej ostrożności, bezpieczeństwa, porządku i stosowanie się do wytycznych oraz próśb i wskazówek kierowanych ze strony Organizatora w trakcie trwania koncertu.

Wobec powyższego, podczas przebywania na terenie Teatru Letniego, również w trakcie koncertu – zalecane jest zajmowanie wyznaczonych miejsc oraz nałożenie maseczki zasłaniającej usta i nos. Nad prawidłową organizacją, sprawnym i przede wszystkim bezpiecznym przebiegiem koncertu SANAH będą czuwać odpowiednie służby techniczne
i ochrona.

TEAM Kujawskiego Centrum Kultury