„W Ino KOBIETY I ŚPIEW” – I Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Wokalnych Utworów do Tekstów Marka Dutkiewicza

Kto nie zna utworów: „Jolka, Jolka pamiętasz” Budki Suflera, „Szklana pogoda” Lombardu, „Chodź, pomaluj mój świat” 2 plus 1, „Malinowy król” Urszuli czy „Królowie życia” Kombi i Aleja gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej? Ale czy wiemy, że autorem tekstów tych i wielu innych polskich przebojów jest Marek Dutkiewicz?

Zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Wokalnych Utworów do Tekstów Marka Dutkiewicza „W Ino KOBIETY I ŚPIEW”, który odbędzie się w terminie 17-20 kwietnia 2024 roku w Inowrocławiu. Konkurs adresowany jest do wokalistek w wieku od 16. roku życia, a jego celem jest wspieranie i promowanie talentów oraz umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych poprzez samokształcenie muzyczne i możliwość niezależnej prezentacji przebojów powstałych do tekstów Marka Dutkiewicza.

Na podstawie nadesłanych na adres mailowy [email protected]do 24 marca 2024 rokuplików dźwiękowych (format MP3 lub WAVE) z samodzielnie zaśpiewanym utworem muzycznym, Komisja zakwalifikuje do udziału w konkursie wokalistki, które wykonają dwie piosenki z repertuaru do tekstów Marka Dutkiewicza. W ramach 4-dniowego wydarzenia Uczestniczki wezmą udział w warsztatach wokalnych i choreografii scenicznej oraz Gali Finałowej, rywalizując o złotą, srebrną i brązową statuetkę – „Jolkę”.

Organizatorami Festiwalu są: Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław, a patronat sprawuje Fundacja Rozwoju Pasji JoseSong.

Szczegółowe informacje o warunkach uczestnictwa znajdują się w regulaminie poniżej.

Dokumenty

  • REGULAMIN I Ogólnopolskiego Konkursu Interpretacji Wokalnych Utworów do Tekstów Marka Dutkiewicza W Ino KOBIETY i ŚPIEW
  • KARTA ZGŁOSZENIA I Ogólnopolskiego Konkursu Interpretacji Wokalnych Utworów do Tekstów Marka Dutkiewicza W Ino KOBIETY i ŚPIEW

 

Zapraszamy!