UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH – ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

Już w sierpniu w inowrocławskim Teatrze Miejskim rozpoczną się bezpłatne warsztaty z udziałem znanej aktorki – Marii Niklińskiej. Celem spotkań jest rozwój umiejętności młodych artystów w taki sposób, aby ułatwić im rozpoczęcie prawdziwej kariery aktora, dziennikarza czy scenarzysty. Organizatorami wydarzenia są Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury.

 

Zajęcia skierowane są do uczniów szkół średnich, jednak nie wykluczamy udziału osób nieco starszych, które nas zachwycą. Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury poszukują ambitnych i przebojowych młodych ludzi – takich, którzy mają już za sobą pierwsze kroki na scenie, jak również tych niedoświadczonych, ale zdecydowanych i pewnych swoich umiejętności. Warsztaty będą składały się z kilku części. Obejmą nie tylko rozwój kreatywności, ale również teorię i praktykę w zakresie aktorstwa, dziennikarstwa i pracy scenicznej. Obok Marii Niklińskiej, warsztaty poprowadzą znane osobowości z dziedziny aktorstwa, dziennikarstwa, świata muzyki i filmu. Efekty zachwycą uczestników – nabędą umiejętności nie tylko w zakresie wyżej wymienionych dziedzin, które otworzą im furtkę do przyszłości, ale przede wszystkim będą się dobrze bawić! Cykl spotkań zakończy się podsumowaniem i otrzymaniem certyfikatu podpisanego przez prowadzących.

 

Co zrobić, aby przystąpić do projektu? Wystarczy zaprezentować organizatorom siebie i swój talent w dowolnej formie. Krótki filmik, próbkę tekstu lub coś, co całkowicie zaskoczy pomysłodawców należy wysłać przez Messenger’a na fanpage Kujawskiego Centrum Kultury na Facebooku. Uczestników warsztatów, spośród wszystkich chętnych – osobiście wybierze Maria Niklińska. O przebiegu całej akcji organizatorzy będą informować na bieżąco na swoich stronach internetowych i Facebooku.