TYDZIEŃ TEATRU Z NOWYMI TERMINAMI

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław ruszają z planowanym Tygodniem Teatru. Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie, tj. w ostatnim tygodniu maja. Podczas Tygodnia Teatru na deskach Teatru Miejskiego wystąpią między innymi: Arkadiusz Jakubik, Joanna Szczepkowska czy Andrzej Krzywy.

W związku z luzowaniem obostrzeń przez rząd, już od 21 maja teatry będą mogły prowadzić działalność w przestrzeni zamkniętej. Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław, zgodnie z obietnicą, zrealizują planowany Tydzień Teatru, który odbędzie się w nowym terminie, tj. 24 – 30 maja 2021 roku.

Po ponad dwumiesięcznym oczekiwaniu – organizatorzy mogą powrócić do działań prowadzonych w Teatrze Miejskim i zaprosić widzów do uczestnictwa w wydarzeniu.

Na deskach Teatru w Inowrocławiu zaprezentują się – bez zmian – najwięksi artyści scen krajowych: Joanna Szczepkowska, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Krzywy z zespołem De Mono, Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski, BISZ and B.O.K. BAND oraz aktorzy spektaklu „Anatewka” opartego na motywach „Skrzypka na dachu”.

Tydzień Teatru to prawdziwa gratka dla miłośników wysublimowanej muzyki i sztuki aktorskiej. Przekrój wydarzeń, począwszy od kultury rapu, poprzez humor i grę aktorską na najwyższym poziomie, aż po rock – stanowi mocny akcent tegorocznego, tak długo wyczekiwanego wydarzenia.

Zgodnie z obietnicą złożoną przez dyrektora Kujawskiego Centrum Kultury, wydarzenia Tygodnia Teatru odbędą się w pierwszym pełnym tygodniu po zniesieniu obostrzeń. Organizatorzy już teraz prezentują nowy harmonogram całego przedsięwzięcia:

24.05.2021, godzina 18:00,

spektakl muzyczny DE MONO w projekcie OSIECKY

25.05.2021, godzina 18:00, monodram „GOŁA BABA”

26.05.2021, godzina 18:00, spektakl muzyczny zespołu DR MISIO

27.05.2021, godzina 18:00, spektakl EL CREDITO

28.05.2021, godzina 18:00, spektakl „ANATEWKA”

30.05.2021, godzina 17:00, spektakl muzyczny BISZ & B.O.K. BAND

Bilety na kulturalny tydzień w Teatrze Miejskim można nabyć jak zawsze na stronie www.kckino.pl, w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Kilińskiego 16 lub w Informacji Turystyczno-Kulturalnej przy ulicy Królowej Jadwigi 3. Ceny na poszczególne wydarzenia pozostają bez zmian.