TYDZIEŃ TEATRU – KOPALNIA KULTURY

W ramach Tygodnia Teatru, 23 marca o godzinie 18:00 w Teatrze Miejskim, odbędzie się kolejna edycja projektu KOPALNIA KULTURY – tym razem pod znakiem wiosny! W projekcie zatytułowanym „Powitanie wiosny” wezmą udział młodzi, utalentowani ludzie z pasją – członkowie sekcji wokalnej, tanecznej, aktorskiej i malarskiej Kujawskiego Centrum Kultury.

Tym razem instruktorzy sekcji: Elżbieta Piniewska, Katarzyna Ignaczak, Kinga Rogóż. Lena Kwiatkowska i Marcin Fołda po raz kolejny udowodnią, że teatr, kultura i sztuka nie mają nic wspólnego z nudą! Będziemy mogli obejrzeć prezentacje wokalne zespołów oraz solistów z sekcji KCK w repertuarze współczesnym i lat minionych, a aktorzy z Inowrocławskiego Teatru Otwartego zaprezentują się nam w piosence aktorskiej. Sekcja rysunku i malarstwa przedstawi prace swoich uczestników, zarówno tych młodszych, jak i tych starszych, a tancerze ze Studia Tańca „Ready to dance” zachwycą publiczność swoimi umiejętnościami i talentem.

W trakcie trwania wydarzenia będzie można zaznajomić się z szerokim wachlarzem działalności Kujawskiego Centrum Kultury, poznać wszystkich instruktorów, porozmawiać z nimi, a przede wszystkim zobaczyć jak funkcjonują wyżej wspomniane sekcje. Bezpłatne wejściówki na Kopalnię Kultury będzie można odbierać w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Kilińskiego 16 od 2 marca.