TYDZIEŃ TEATRU – KONCERT DARII ZAWIAŁOW

Tydzień Teatru to spektakle, koncerty i dobra zabawa, a na deser – Arlekinada! Tegoroczny, już XVIII Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych zakończy koncert Darii Zawiałow.
Wielką Galę Laureatów tegorocznego festiwalu Arlekinada zainauguruje 28 marca o godzinie 18:00 koncert niezwykle utalentowanej piosenkarki, autorki tekstów i kompozytorki – Darii Zawiałow. Na co dzień bardzo skromna, a na scenie wulkan energii! Po zaledwie dwóch studyjnych płytach rozkochała w sobie publiczność. W 2018 roku została nagrodzona Fryderykiem za album „A kysz!” oraz za fonograficzny debiut roku, a jej płyta pokryła się złotem.
Artystka jest znana między innymi z takich przebojów, jak „Hej, Hej!”, który to pokrył się złotem – podobnie, jak pozostałe single z jej kolejnej płyty zatytułowanej „Helsinki”. Daria Zawiałow zagrała na największych festiwalach muzycznych w Polsce takich, jak między innymi: Kraków Live Festival, Męskie Granie, Pol’ and Rock’ Festival.
Bilety na koncert Darii można zakupić od 2 marca w Kujawskim Centrum Kultury przy ulicy Kilińskiego 16 w cenie 50 zł.  Karnet na wszystkie wydarzenia Tygodnia Teatru dostępny będzie w cenie 75 zł. Organizatorami Tygodnia Teatru w Inowrocławiu są: Miasto Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury, Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu oraz II LO im. Marii Konopnickiej.
Bilety wyprzedane.