TULINKI BAND nagrał piosenkę z dziećmi z KCK

Dzieci z zespołu Musical Rainbow działającego przy Kujawskim Centrum Kultury nagrały w studiu piosenkę, do której powstał teledysk z udziałem popularnego zespołu muzycznego dla dzieci – TULINKI BAND. 

Dzieci z sekcji wokalnej Kujawskiego Centrum Kultury, uczące się śpiewu pod czujnym okiem Pani Katarzyny Ignaczak, zostały zaproszone do projektu z popularnym zespołem muzycznym dla dzieci TULINKI BAND.

Owocem tej współpracy jest teledysk do piosenki pt. „Złap mnie za rękę”, w której członkowie zespołu Musical Rainbow użyczyli swoich głosów. W teledysku wystąpiły znane postaci z grupy muzycznej TULINKI, a wśród członków wokalnego zespołu znaleźli się: Lilianna Ignaczak, Maja Florczak, Jolanta Karczewska, Zuzia Frydrych, Liwia Stawicka, Angelika Łuczak, Antoni Jasiaczyk, Barbara Borkowska, Martyna Kurowska, Dominika Krakowska, Wiktoria Rogacka, Lena Sołtysiak.

https://www.youtube.com/watch?v=l4X4YeYjeRo&list=RDl4X4YeYjeRo&start_radio=1

Piosenka pt. „Złap mnie za rękę”, nagrana w profesjonalnym studiu, to utwór o przyjaźni polsko-ukraińskiej, o wsparciu, tolerancji i o tym, że warto być razem w trudnych chwilach śpiewany w języku polskim i ukraińskim.

TULINKI BAND to popularny zespół dla dzieci znany z kanałów telewizyjnych między innymi: Mini Mini, TVS czy 4Fun Dance. Ciaputek, Tulinka i Czaruś jeżdżą po świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tulinkowe nutki.