Spektakl taneczny „Pełnia”

W czwartek, 19 stycznia 2023 roku, o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbędzie się spektakl taneczny zatytułowany „Pełnia”.

 

„Uwierz w siebie i swoje marzenia, nów księżyca jest jak czyste płótno, na którym możesz namalować cokolwiek zechcesz” – Kirsty Gallagher

 

Spektakl inspirowany jest opowieścią o fazach i magii księżyca. Księżyc uczy nas jednej z najważniejszych prawd życiowych: jest czas na bycie i czas na działanie. Wraz ze zmianą faz księżyca dzieją się rzeczy magiczne, wszystko się zmienia, a Ty budujesz w sobie tak wielką wiarę w siebie, że nie potrzebujesz już szukać odpowiedzi, przewodnictwa ani potwierdzenia na zewnątrz. Odnajdujesz głęboką, intuicyjną wiedzę i energię wewnątrz siebie, dzięki której tworzy się otwarta droga ku spełnieniu najskrytszych marzeń.

To tegoroczny dyplom Natalii Rudnik, kończący studia magisterskie o specjalności choreograficznej na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

 

Choreograf i reżyseria: Natalia Rudnik

W spektaklu zatańczą: Patrycja Polanisz, Aleksandra Sztabrowska, Maria Gawryluk, Julia Dzielak, Aleksandra Małecka, Emilia Maligłówka, Patrycja Ratajczak

 

BILETY – w cenie 20 zł – do nabycia:

– Kujawskie Centrum Kultury, ul. Jana Kilińskiego 16,

– Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY, ul. 800-lecia Inowrocławia 12b,

www.kckino.pl