Spektakl taneczny „Alladyn i zaczarowana lampa”

Zapraszamy na nowy projekt Eleny Kwiatkowskiej i tancerzy sekcji taneczno-teatralnej KCK, którego premiera odbędzie się w inowrocławskim Teatrze Miejskim 4 czerwca 2024 roku, o godzinie 18.00. Po sukcesie „Pinokia” Artyści podjęli się adaptacji klasycznej opowieści ze zbioru „Tysiąca i jedna noc” zatytułowanej „Alladyn i zaczarowana lampa”.

 

Spektakl opowiada o młodym chłopcu imieniem Alladyn, który odkrywa magiczną lampę z dżinem w środku. Dżin może spełnić trzy życzenia swojego właściciela, co prowadzi do wielu niesamowitych przygód. Czy Alladyn zdobędzie dzięki lampie bogactwo i serce pięknej księżniczki? Sprawdźcie sami! Zapraszamy na historię pełną mądrych wyborów, odwagi i przyjaźni, a także walki z groźnym czarodziejem, który pragnie przejąć moc lampy.

 

Przepiękne, barwne kostiumy, magiczne rekwizyty, ruch sceniczny i bajeczna muzyka z pewnością przyczynią się do tego, by to widowisko taneczne pozostało w pamięci widzów.

 

Na spektakl „Alladyn i zaczarowana lampa” obowiązują bezpłatne wejściówki, które dostępne są w Kujawskim Centrum Kultury (ul. Jana Kilińskiego 16) i Informacji Turystyczno-Kulturalnej (ul. Kr. Jadwigi 3).

 

 

Reżyseria, choreografia, kostiumy i rekwizyty – Elena Kwiatkowska

Scenariusz – Anna Kwiatkowska

Narracja – Michał Witkowski

OBSADA – tancerze sekcji taneczno-teatralnej KCK