Spędź Dzień Kobiet w Teatrze Miejskim

Śmiech, którym należy zarażać i czuła muzyka, która trafi do każdego serca to znakomita rekomendacja na udany wieczór. Dokładnie tak zapowiada się tegoroczny Dzień Kobiet w Inowrocławiu. Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław zapraszają panie 8 marca na wydarzenie do Teatru Miejskiego.

„Słodkie babeczki i niezłe ciacho” (dosłownie i w przenośni!) zostaną przygotowane dla inowrocławianek, które zdecydują się na zakup biletu. Słodki poczęstunek to tylko dopełnienie wydarzenia, którego punktami wiodącymi będą: stand-up Katarzyny Pakosińskiej i koncert Kasjana Cieśli. Uczestniczki wydarzenia wyjdą z szerokimi uśmiechami na twarzach i w niezwykle dobrych humorach.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie www.kckino.pl, w kasie Kujawskiego Centrum Kultury i w Informacji Turystyczno – Kulturalnej przy ul. Królowej Jadwigi 3. Bilet dla jednej osoby dostępny jest w cenie 30 zł, a bilet dla przyjaciółek można kupić za kwotę 50 zł. Wydarzenie rozpocznie się 8 marca o godzinie 18:00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu.