Śniadanie i audycja radiowa dla mieszkańców na inowrocławskim Rynku

W najbliższy piątek będzie okazja zjeść wspólne śniadanie na inowrocławskim Rynku i poznać  pracę radiowców od kuchni. Wszystko za sprawą „Wielkiej Trasy Śniadaniowej Radia ZET”, która zawita do naszego miasta. Organizatorami akcji, przy współpracy z Radiem ZET, są Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury.

 

 

Już w najbliższy piątek, 10 września, w godzinach 6:00-10:00 – do Inowrocławia zawita „Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET”. Projekt został zaplanowany w naszym mieście z myślą o mieszkańcach, którzy tego dnia będą mogli nieodpłatnie zjeść ciepłe, pożywne śniadanie w drodze do pracy czy szkoły, a co więcej współtworzyć poranny program radiowy. Dla tych, którzy marzą o pracy radiowców lub po prostu przyjdą z ciekawości… Dla tych, którzy chcą wziąć udział w tworzeniu programu na żywo – to niepowtarzalna okazja! Już od godziny 6:00 będzie można oglądać mobilne, panoramiczne studio emisyjne, wóz satelitarny i co najważniejsze – porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z dziennikarzami Radia ZET.

 

Program z Inowrocławia poprowadzi niezastąpiona Agnieszka Kołodziejska, która odwiedziła nas parę dni temu przy Tężni Solankowej prowadząc finał Aktywnego Lata z Radiem ZET. Już od 5:30 Agnieszka przywita słuchaczy, rozpoczynając popularny program „Dzień Dobry Bardzo”.

 

Zestawy śniadaniowe będą serwowane bezpłatnie do godziny 10:00. Dla każdego znajdzie się coś dobrego – zarówno dla tych, którzy będą tego dnia spieszyć się do pracy czy szkoły, jak i dla tych, którzy przyjdą na Rynek na dłużej. Organizatorzy będą mieli coś zarówno dla zwolenników kuchni vege, jak i dla tych preferujących posiłki mięsne czy na słodko. W menu nie zabraknie też polskiej klasyki śniadaniowej, czyli najpopularniejszych kiełbasek, serów i oczywiście jajecznicy. Ponadto będzie okazja skosztować autorskiego zestawu przygotowanego przez prowadzących audycję „Dzień Dobry Bardzo”, a wszystko popić aromatyczną kawą.

W trakcie trwania porannego programu nie zabraknie atrakcji, konkursów i zabaw dla dorosłych oraz dzieci.

W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia jest ogromne – poranek należy rozpocząć od dwóch najważniejszych rzeczy – śniadania i w miarę możliwości gimnastyki. Wiele aspektów życia tak nas pochłania, że zapominamy o sobie. Dlatego z myślą o mieszkańcach, wspólnie z Radiem ZET, zorganizowaliśmy  akcję, w której zaserwujemy pyszne śniadanie i dawkę dobrego porannego ruchu – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.