Rodzinna Majówka 2024

NIECH ZAMAI SIĘ INOWROCŁAW! Pod takim hasłem świętować będziemy weekend majowy w naszym mieście. W ramach Rodzinnej Majówki 2024 zapraszamy na przejazd rowerowy, a także festyn dla dzieci i spektakl muzyczny. Będzie sportowo, patriotycznie i muzycznie!

 

1 maja zapraszamy do Parku Solankowego miłośników dwóch kółek, gdzie zaplanowano Pierwszomajowy Przejazd Rowerowy. Pięciuset rowerzystów będzie mogło przejechać trasę blisko 13 kilometrów i wziąć udział w pikniku z rowerowymi nagrodami na terenie grillowiska w nowej części Solanek. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma Pakiet Coolturalnego Rowerzysty czyli: numer startowy, pamiątkową koszulkę, kupon konsumpcyjny do wykorzystania po przekroczeniu mety i rowerowy gadżet. Na zebranych w okolicy mety czekać będą także konkursy z nagrodami. Zbiórkę przed przejazdem przewidziano na godzinę 13.00, a start – o godz. 15.00. Na zapisy czekamy do 20 kwietnia pod linkiem: https://kckino.pl/pierwszomajowy-przejazd-rowerowy/   UWAGA! MAMY KOMPLET UCZESTNIKÓW! LISTY SĄ ZAMKNIĘTE!

 

2 maja Inowrocław stanie się biało-czerwony! Tego dnia w muszli koncertowej od godziny 16.00 czekać będzie moc atrakcji dla najmłodszych. W programie Festynu dla Dzieci zaplanowano: biało-czerwone warsztaty oraz gry i zabawy ekologiczne, strefę wypoczynku i słodkości, a także widowisko interaktywne „Podróże Stwora Głodomora”.

 

Z kolei trzeci dzień Rodzinnej Majówki upłynie w klimacie muzycznym i patriotycznym. O godzinie 15.00 w muszli koncertowej Parku Solankowego rozpocznie się spektakl muzyczny zatytułowany „Śpiewamy o Polsce” z udziałem zespołu WHITE SKY.

 

Zachęcamy do spędzenia Rodzinnej Majówki w Inowrocławiu, NIECH SIĘ ZAMAI!