Przed nami 29. Finał WOŚP – sprawdźcie, co będzie się działo w Inowrocławiu

Licytacje, koncerty, pozdrowienia od gwiazd, spotkania z ciekawymi ludźmi i nie tylko szykuje dla Was Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław na 29. Finał WOŚP. Start w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00. Relację live z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku na profilu Kujawskiego Centrum Kultury.

Już w najbliższą niedzielę kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29. edycja gra pod hasłem „FINAŁ Z GŁOWĄ” dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Z tej okazji Kujawskie Centrum Kultury wraz z Miastem Inowrocław przygotowali kilka niespodzianek.

Inowrocławianie co roku grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z przyjemnością po raz kolejny przyłączam się do akcji pomocy, m.in. przekazując na licytację fotografię, której autorstwo potwierdziłem własnoręcznym podpisem – mówi prezydent Ryszard Brejza.

31 stycznia od godziny 16:00 będzie można śledzić na żywo z Inowrocławia 29. Finał WOŚP. Transmisja z wydarzenia będzie wyświetlana na Facebooku Kujawskiego Centrum Kultury, a poprowadzi ją Piotr Woltman.

Gośćmi specjalnymi WOŚP w Inowrocławiu będą półfinalista The Voice of Poland – KasjaN Cieśla oraz finalista The Voice of Poland – Mikołaj Macioszczyk, którzy specjalnie dla mieszkańców miasta i regionu wykonają swoje najpopularniejsze single oraz najlepsze covery.

Podczas Finału widzowie będą mogli wziąć udział w licytacjach i śledzić relację z wydarzeń towarzyszących WOŚP. Transmisja live wzbogacona będzie fragmentami koncertów z cyklu #BezBiletu oraz pozdrowieniami od gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wydarzenie odbędzie się w nieco innej odsłonie niż dotychczas, ale równie kolorowej i chyba ważniejszej niż do tej pory. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnego światełka do nieba.

Hasłem przewodnim 29. Finału WOŚP w Inowrocławiu będzie „Pokaż, że masz serce, a my cię nagrodzimy”. Kujawskie Centrum Kultury dla wszystkich tych, którzy wrzucą choć namiastkę swojego serducha do puszki – przygotowali niespodzianki, które będzie można odebrać 31 stycznia od godziny 16:00 w Teatrze Miejskim.

Sztab Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu o numerze #5467 opowiada o możliwościach wsparcia WOŚP 2021 w najbliższej okolicy:

· W godzinach 8:00–20:00, w najważniejszych miejscach naszego miasta, będą kwestować wolontariusze z tradycyjnymi puszkami.

· Oprócz tego w 18 miejscach w Inowrocławiu i okolicach będą umieszczone Sztabowe Puszki Stacjonarne, do których każdy może wrzucić dowolny datek.

· Dobrym punktem, w którym będzie można pozostawić część swojego serducha, są aukcje wystawione przez KCK w serwisie www.allegro.pl. Na aukcjach można wylicytować przedmioty nowe i używane podarowane Sztabowi przez mieszkańców i firmy z miasta oraz regionu. Aukcje będą aktywne jeszcze w lutym. Licytować można w linku.

· Sztab Kujawskiego Centrum Kultury utworzył również swoją eSkarbonkę, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć – link do eSkarbonki.

· Aby dowiedzieć się więcej o przygotowaniach do Finału w Inowrocławiu, bądźcie z nami na pod adresem: www.facebook.com/events/141319947425294

Miejsca, gdzie znajdują się puszki stacjonarne:

· LBJ – Autogaz Bartosz Żyto, ul. Popowicka 39, Inowrocław

· Biuro Usług Finansowych i Rachunkowych – Joanna Czerwiakowska, ul. Pocztowa 3a, Nakło Nad Notecią

· SP nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Chemiczna 9, Inowrocław

· ZS im. Marka Kotańskiego, ul. Solankowa 21, Inowrocław

· Sklep komputerowy Komtel Plus, ul. Kręta 6, Inowrocław

· Masarnia Murzynno Nowak&Nowak S. C., Murzynno 40

· Gabinet Weterynaryjny i Sklep Zoologiczny EMKA-VET, ul. Łokietka 29/8, Inowrocław

· Centrum Medyczne IKAR, ul. Andrzeja 15, Inowrocław

· Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny, ul. Posadzego 26/1, Inowrocław

· Zakład Fryzjerski PAWEŁ, ul. Szarych Szeregów 23b/7, Inowrocław

· Sklep zielarski DARY NATURY, ul. Kusocińskiego 3/L, Inowrocław

· Ochotnicza Straż Pożarna OGNIK, Piotrkowice 25

· Ośrodek Sportu i Rekreacji, al. Niepodległości 4, Inowrocław

· Dom Pomocy Społecznej, Parchanie 9

· Galeria Solna, ul. Wojska Polskiego 16, Inowrocław – 31 stycznia, godz. 12.00-16.00

· Kruszwicki Klub Morsów – „II URODZINY KLUBU – Wspólne morsowanie NA DZIKUSIE” – 31 stycznia, godz. 12.45-15.00

· Informacja Turystyczno-Kulturalna, ul Królowej Jadwigi 3, Inowrocław

· Harmonia SPA, ul. Świętokrzyska 107, Inowrocław