Pokaż, że masz serce, aby zmieniać świat na lepsze – czyli koncert charytatywny „SERCA GRANIE”

Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów – tak powiedział kiedyś słynny grecki filozof – Pitagoras. Nie na darmo wspólnym mianownikiem koncertu „Serca Granie” jest muzyka i pomaganie. W tym roku już po raz dziesiąty spotykamy się na charytatywnym, jubileuszowym koncercie „Serca Granie”, aby okazać swoją życzliwość i pomoc dla dzieci oraz seniorów. Od tegorocznej, jubileuszowej edycji koncertu „Serca Granie” – organizatorzy postanowili dać szansę na leczenie nie tylko dzieciom, ale także dorosłym! Ta i kolejne edycje koncertu dadzą szansę na pomoc potrzebującym dzieciom i seniorom.

Pod hasłem „DOOKOŁA ŚWIATA” 22 lutego o godzinie 17:00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu będziemy grać i walczyć o zdrowie oraz życie Tymka i Pani Beaty.
Tymek urodził się z wadami wrodzonymi dłoni i stóp. Jest już po kilku operacjach, a teraz ma szansę na operację ręki, dzięki której będzie mógł chwycić nawet najmniejsze przedmioty, co ułatwi mu życie w przyszłości. Z kolei Pani Beata, walcząc z chorobą stwardnienie rozsiane, prosi o wsparcie finansowe na leczenie i choćby częściowe złagodzenie różnych objawów choroby, opóźnienie jej rozwoju oraz poprawienie jakości życia. Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć zbiórkę pieniędzy na ich leczenie, biorąc udział w licytacjach przedmiotów przygotowanych przez organizatorów. Dołącz do naszej akcji, przyjdź do Teatru Miejskiego i pokaż, że masz serce, aby zmieniać świat na lepsze!

Koncert charytatywny zabierze słuchaczy w muzyczną podróż dookoła świata po rytmach i dźwiękach całego świata – od Rosji, aż po Amerykę. W międzynarodowym programie zobaczymy zespoły taneczne Ready to Dance oraz Don’t worry. Wokalny popis zaprezentują między innymi Gęsik, Witek i Mati w repertuarze country. Gwiazdą wieczoru będzie zespół o międzynarodowym zasięgu – ZANONA, który występował między innymi w Chicago, Moskwie i w Czechach.

Podczas koncertu czekają na przybyłych atrakcje – niespodzianki. W akcję charytatywną, podobnie w zeszłym roku, włączyło się Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gminy Inowrocław oraz nowo powstałe Koło Gospodyń Wiejskich Olszewice. Ponadto w foyer Teatru będą czekały na was bezpłatne atrakcje: balony, popcorn, fotobudka.

Koncert poprowadzą: Aleksandra Brejza, Elżbieta Piniewska oraz Grzegorz Kaczmarek. Impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia – Ryszarda Brejzy. Imprezę zorganizowała Fundacja K-S-M „Jesteśmy z wami”, która działa od 2016 roku wraz z Klubem Kopernik i Kujawskim Centrum Kultury.

Cegiełki na koncert w cenie 10 zł można zakupić w Kujawskim Centrum Kultury od 11 lutego. Dla tych, którzy tego dnia nie mogą pojawić się w Teatrze Miejskim mamy dobrą wiadomość! Życie i zdrowia Tymka oraz Pani Beaty jest w Waszych rękach! Wystarczy dokonać wpłaty na konto Fundacji K-S-M „Jesteśmy z wami” z dopiskiem „SERCA GRANIE” na konto 29 2030 0045 1110 0000 0253 3320, aby pomóc Pani Beacie i Tymkowi nie wychodząc z domu.