Pierwszy koncert na żywo już 14 lutego!

Po długiej przerwie Kujawskie Centrum Kultury może wreszcie zaprosić publiczność do udziału w koncercie na żywo. Okazja do odwiedzenia Teatru Miejskiego nastąpi już 14 lutego. W tym roku z okazji Walentynek na inowrocławskiej scenie wystąpi zespół Kobranocka. Na muzyczną randkę zapraszają, nie tylko inowrocławian, Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław.

Koncert „Kocham Cię” to spełnienie muzycznej obietnicy złożonej przez Kobranockę wszystkim fanom rockowych brzmień w ubiegłym roku. Tym razem w koncercie będzie mogło wziąć udział 50% zwykłej liczby uczestników. Podczas koncertu na żywo będzie można usłyszeć hity zespołu Kobranocka takie jak: Kocham cię jak Irlandię czy Hipisówka. Muzyczne spotkanie z Kobranocką zostało zaplanowane na 14 lutego na godzinę 18.00. Udział w koncercie w Teatrze Miejskim będzie możliwy po okazaniu ważnego biletu – zaproszenia dla ZAKOCHANYCH.

Mamy nadzieję, że mimo pewnych restrykcji, fani zespołu Kobranocka skorzystają z okazji do udziału w wydarzeniu i że dzień Walentynek, dzięki koncertowi na żywo, będzie dla nich jeszcze bardziej wyjątkowy – mówi Tomasz Maliszewski, Dyrektor Kujawskiego Centrum Kultury.

Bilety na pierwszy po dłuższej przerwie koncert na żywo będą mogły zdobyć pary zakochanych, które wezmą udział w zabawach przygotowanych na Facebooku Kujawskiego Centrum Kultury. Uczestnicy koncertu będą musieli przestrzegać zasad reżimu sanitarnego, w tym obowiązku dezynfekcji rąk, noszenia maseczki i zachowania odległości od innych osób.

Przed budynkiem Teatru Miejskiego zostanie zamontowane duże, podświetlone serce, tworzące ramkę do zrobienia sobie romantycznego zdjęcia, a po koncercie WiewiórINKA będzie rozdawać balony i słodkie upominki.

W tym samym dniu zakochani będą mogli wziąć udział w ciekawej grze miejskiej. Zabawa będzie polegała na odnalezieniu jak największej liczby sentencji miłosnych, które zostaną rozmieszczone na terenie Parku Solankowego. Nagrodą główną jest profesjonalna sesja zdjęciowa dla dwojga. Zasady gry wraz z mapką oraz regulamin dostępne są na stronie www.inowroclaw.pl.

W weekend, od 12 do 14 lutego, ulicami miasta będzie kursował specjalny, walentynkowy autobus (linia nr 21/27). W pojeździe będzie można także spotkać WiewiórINKĘ częstującą słodkimi upominkami.

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza natomiast zachęca do obejrzenia i wysłuchania recitalu w wykonaniu Katarzyny Dmoch, absolwentki Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Artystka wykona najpiękniejsze piosenki o różnych stadiach miłości, kobietach i relacjach damsko-męskich. Występ zostanie wyemitowany 14 lutego o godz. 18:00 na profilu Biblioteki Miejskiej na Facebooku i kanale YouTube. Recital będzie dostępny do 21 lutego br.