Parada Postaci Bajkowych na Ino Pop Festiwal

Z okazji INO POP FESTIWAL, 7 czerwca o godzinie 15:00, na Rynku w Inowrocławiu pojawi się Parada Postaci Bajkowych. Podczas aż 4-godzinnej zabawy – dzieci będą mogły bezpłatnie robić sobie zdjęcia z maskotkami, brać udział w animacjach, zabawach przy muzyce i malowaniu twarzy.

Z okazji INO POP Festiwal w Inowrocławiu – Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław wraz z Radiem ZET – organizują Paradę Postaci Bajkowych pod nazwą Dzień Dziecka od A do ZET. Już 7 czerwca od godziny 15:00 na inowrocławskim Rynku pojawią znane postaci z bajek, filmów, seriali i komiksów. Ponadto gościom naszego miasta będzie towarzyszyć również WiewiórINKA.

Podczas aż 4-godzinnej zabawy – dzieci bezpłatnie będą mogły robić zdjęcia ze swoimi bohaterami. W programie organizatorzy przewidują również animacje, malowanie twarzy, konkursy i zabawy przy muzyce z nagrodami.

Pierwsze dwie godziny będą obfitowały w paradę, zdjęcia, dobrą muzykę i tańce, a kolejne dwie w nieco spokojniejsze formy animacji tj. malowanie twarzy, zabawy w mniejszych grupach.

Parada Postaci Bajkowych to frajda dla najmłodszych i najlepsze rozwiązanie na spędzenie aktywnego i miłego popołudnia w gronie najbliższych.

Przy okazji akcji z Radiem ZET, już teraz można wziąć udział w prostej zabawie na ich stronie. Nagrody są niezwykle cenne, bo wygrać można HULAJNOGI ELEKTRYCZNE i ZESTAWY SPORTOWE! Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie o ulubioną postać bajkową twojego dziecka. Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na stronie: https://konkursy.radiozet.pl/Dzien-Dziecka-2021