Mariusz Kalaga w Inowrocławiu z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych

Do Inowrocławia zawita jeden ze złotych wykonawców śląskich szlagierów – Mariusz Kalaga. Już 1 października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych będziemy mogli go usłyszeć w… aż dwóch bezpłatnych koncertach w Teatrze Miejskim.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław zaplanowali aż dwa koncerty Mariusza Kalagi – piosenkarza, który obdarzony wspaniałym głosem nazywany jest „Roy’em Orbisonem znad Wisły”.

Z okazji święta osób wcześniej urodzonych, chcemy stworzyć możliwość skorzystania z koncertu jak największej liczbie osób, również gościom naszego miasta. Stąd pomysł realizacji aż dwóch koncertów w jednym dniu – o godzinie 16:30 i 18:00 – relacjonuje Kujawskie Centrum Kultury.

Swoją muzyką Mariusz Kalaga stara się trafiać w gust każdego odbiorcy. Wykonuje utwory zarówno energetyczne, jak i refleksyjne tworząc tzw. „Muzyczny koktajl”. Tą nazwą obdarował nie tylko jedną ze swoich płyt, ale również audycję radiową, którą samodzielnie prowadzi.

Podczas bezpłatnych koncertów w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu usłyszymy jego największe przeboje, a wśród nich piosenkę „Jedna z gwiazd” – najpopularniejszy utwór, który uzyskał prawie 23 miliony wyświetleń na kanale YouTube. Specjalnie dla mieszkańców Inowrocławia, Mariusz Kalaga przygotował niespodziankę – nową piosenkę, która jak się okazuje będzie nawiązaniem do największego przeboju artysty.

Bezpłatne wejściówki na koncerty o wybranej godzinie można już odbierać w Kujawskim Centrum Kultury i w Informacji Turystyczno-Kulturalnej.