Lady Pank na 20-lecie Polski w UE

Inowrocław włącza się w obchody 20-lecia Polski w UE, których organizatorem jest Województwo Kujawsko-Pomorskie. W Inowrocławiu świętowanie rozpoczniemy muzycznie, ale Miasto w kolejnych miesiącach zaplanowało szereg wydarzeń towarzyszących. Tegoroczne obchody odbywać się będą pod hasłem „Europejski Inowrocław”.

– 20 lat Inowrocławia w Unii Europejskiej to realizacja wielomilionowych inicjatyw dla mieszkańców na różnych płaszczyznach życia. Na przestrzeni lat Inowrocław doskonale wykorzystał szansę, jaką dało członkostwo w UE. Odblokowane miliardy z KPO, które czekały na Polskę to kolejne plany i zamierzenia również inowrocławskiego samorządu, które będziemy konsekwentnie realizować – mówi włodarz Wojciech Piniewski.

7 marca 2024 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się koncert legendarnego, polskiego zespołu rockowego Lady Pank. Zespół nie został wybrany przypadkowo – w 2017 roku wystąpił podczas otwarcia obwodnicy Inowrocławia – jednej z najważniejszych inwestycji dla mieszkańców, zrealizowanej ze środków unijnych.

Bezpłatne zaproszenia będą do odbioru od 1 marca br. w Urzędzie Miasta Inowrocławia pok. 23, Kujawskim Centrum Kultury, Informacji Turystyczno-Kulturalnej oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wejściówki obejmują zarówno miejsca siedzące, jak i stojące.

Ponadto Miasto zaplanowało kampanię informacyjną ukazującą rozwój Inowrocławia, który jest możliwy dzięki wsparciu finansowemu z Unii Europejskiej.

Na wydarzenie zapraszają: inowrocławski Poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof Brejza, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbieta Piniewska oraz pełniący funkcję Prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciech Piniewski.

Partnerem Głównym Wydarzenia jest Województwo Kujawsko-Pomorskie
Wydarzenie jest realizowane przy udziale środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
 #EuropejskiInowrocław #20LatPolskiWUE #KujawyPomorze #LubieTuByc #KulturaWKP

 

REGULAMIN imprezy masowej „FESTYN Z OKAZJI 20 LECIA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ”

HARMONOGRAM imprezy masowej „FESTYN Z OKAZJI 20 LECIA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ”