Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław szukają darczyńców i licytujących na WOŚP

Nie masz jeszcze swojej rzeczy od serca? Chcesz ofiarować coś dla innych? 31 stycznia zagraj z Kujawskim Centrum Kultury i Miastem Inowrocław podczas 29. Finału WOŚP. Organizatorzy poszukują darczyńców i licytujących.

29. Finał gra pod hasłem „FINAŁ Z GŁOWĄ” dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Koronawirus wystawił organizatorów na próbę nie tylko w zakresie zaplanowania samego Finału, ale przede wszystkim w zakresie zgromadzenia chętnych darczyńców i licytujących. Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu działające pod numerem sztabu #5467 poszukuje ludzi o wielkich sercach, którzy poprzez swoje działania staną się częścią wielkiej kolorowej orkiestry miłości, radości i optymizmu.

– Liczymy na pomoc i mocne wsparcie przy organizacji 29. Finału WOŚP. Poszukujemy darczyńców, a liczymy na licytujących. W tych dziwnych czasach jest jeszcze trudniej i dlatego nasza motywacja powinna być większa. Głównie stoimy przed wyzwaniem licytacji online, dlatego pomoc ze strony mieszkańców staje się jeszcze bardziej nieoceniona. Kujawskie Centrum Kultury zwraca się z prośbą o przekazanie na licytację WOŚP wartościowych przedmiotówmówi Donata Tokoń – szef sztabu WOŚP z Kujawskiego Centrum Kultury.

Aby przekazać część swojego serca innym, należy zgłosić się do KCK przy ulicy Kilińskiego 16 w Inowrocławiu lub zadzwonić pod numer telefonu 781 876 423. Z kolei do licytacji organizatorzy wykorzystywać będą narzędzia internetowe między innymi licytacje przy pomocy serwisów internetowych. Kujawskie Centrum Kultury liczy na wsparcie przy organizacji 29. Finału WOŚP i w zakresie licytacji zaprasza do śledzenia swojego FB i strony internetowej www.kckino.pl.

Serce orkiestry WOŚP każdego roku jest coraz większe. W tym roku Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław potrzebują pomocy bardziej niż kiedykolwiek i czekają na skarby, które chcecie podarować innym. Zagrajmy jeszcze głośniej i mocniej niż do tej pory!