Konkurs wokalny z Renatą Przemyk i Andrzejem Krzywym w jury

A gdyby tak pokazać swój talent gwiazdom i zostać d-ocenionym? A gdyby tak wypłynąć na szerokie wody? Konkurs wokalny „GŁOS ONLINE Z GWIAZDAMI” organizowany przez Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław to szansa na pokazanie się szerszej publiczności i być może rozwój kariery.
Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław zaplanowali organizację konkursu wokalnego online dla młodzieży i dorosłych z muzyczną niespodzianką. Konkurs rozpoczyna się 20 maja, a w jury konkursu zasiadają gwiazdy polskiej muzyki: Renata Przemyk i Andrzej Krzywy z zespołu DE MONO.
„GŁOS ONLINE Z GWIAZDAMI” jest kontynuacją poprzednich edycji konkursu wokalnego z tą różnicą, że w jury zasiadają gwiazdy, a w konkursie mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby w wieku powyżej 15 lat. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wybrać podkład muzyczny, wykonać solo wybraną piosenkę, nagrać jej wykonanie i wysłać je do Organizatorów. Wybrana piosenka musi pochodzić z repertuaru jednego z jurorów. Kujawskie Centrum Kultury czeka na gotowe filmy do 1 czerwca do godziny 15:00.
Jury spośród nadesłanych propozycji wybierze 4 filmy, które będą walczyły ze sobą o głosy internautów na fanpage Kujawskiego Centrum Kultury na Facebooku. Głosy będą traktowane jako liczba reakcji wykonanych pod filmem w formie łącznej ilości polubień i serduszek. Głosowanie rozpocznie się 4 czerwca i potrwa do 11 czerwca, a ostateczne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 czerwca. 
W konkursie „GŁOS ONLINE Z GWIAZDAMI” można zdobyć dwie nagrody – nagrodę jury i nagrodę publiczności. Nagroda jury będzie przysługiwała osobie, której film zdaniem komisji konkursowej będzie najlepszy pod względem: interpretacji, intonacji, walorów wokalnych, ogólnego wyrazu artystycznego i aktorskiego. Zwycięskie nagranie zostanie wyłonione spośród czterech wytypowanych do glosowania online filmów. Z kolei nagrodę internautów otrzyma osoba, która zbierze najwięcej reakcji pod swoim filmem umieszczonym na FB Organizatora.
Zachęcamy do udziału w konkursie wokalnym „GŁOS ONLINE Z GWIAZDAMI”. Na zwycięzców czekają cenne nagrody – sprzęt HIFI i płyty z autografami członków jury. I kto wie – może szansa na coś więcej, niż tylko śpiewanie w czterech ścianach swojego domu?