KONKURS WIELKANOCNY NA KARTKĘ „Z JAJEM”

Zbliża się Wielkanoc, a więc czas spędzany w gronie rodzinnym. Przed nami wiele przygotowań – mniejszych lub większych. Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław mają propozycję konkursu, który polega na przygotowaniu kartki wielkanocnej w gronie najbliższych. Taką kartkę można przekazać komuś bliskiemu lub po prostu zostawić w domu, jako ozdobę świąteczną.

Praca konkursowa może zostać wykonana dowolną techniką i w dowolnym formacie, ale nie większym niż A3. Najlepiej wykorzystać to, co aktualnie ma się w domu i użyć swojej wyobraźni. Im bardziej kreatywna, zwariowana i pomysłowa kartka – tym lepiej!

Do konkursu zapraszamy całe rodziny! Zdjęcie lub film prezentujący przygotowaną pracę, należy wysłać do nas za pośrednictwem adresu e-mail [email protected]. Najlepsza praca otrzyma od nas pierwszą nagrodę i zestaw gier planszowych. Termin nadsyłania prac mija 8 kwietnia, a zwycięzcę wyłonimy 10 kwietnia.

Wspólne wykonanie kartki wielkanocnej to nie tylko konkurs na rozwijanie wyobraźni i zainteresowań plastycznych inspirowanych zwyczajami i tradycjami, ale przede wszystkim dobra zabawa, integracja i wspólne spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym. Zachęcamy do udziału w konkursie. Szczegóły konkursu, zgłoszenie oraz regulamin dostępne są poniżej:

regulamin_konkursu_wielkanocnego.pdf

załącznik_nr_1_do_regulaminu_konkursu.pdf