KONCERT Z OKAZJI ŚWIĘTA BOŻEGO CIAŁA W INOWROCŁAWIU

Z okazji święta Bożego Ciała, inowrocławscy muzycy zapraszają na koncert Uwielbienia pod nazwą „Panie dobry jak chleb”. W trakcie uroczystości usłyszymy między innymi: „Abba Ojcze”, „Serce moje weź” czy tytułowe „Panie dobry jak chleb”.

Koncert odbędzie się w najbliższy czwartek, w muszli koncertowej w Parku Solankowym o godzinie 16:00 i będzie okazją do wspólnotowego uwielbienia Boga i dziękczynienia za dar Jego obecności w Najświętszym Sakramencie.

W trakcie koncertu odbędzie się między innymi adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy mogli usłyszeć świadectwo wiary, będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednaniamówi Kinga Rogóż.

Ponadto od godziny 15:00 na terenie muszli koncertowej pojawi się punkt DKMS, w którym będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

Koncert poprowadzą: ks. Radosław Kaźmierski i Paweł Lewartowski. Na scenie zobaczymy zespół w składzie:

Kinga Rogóż – śpiew

Piotr Rogóż – saksofon

Rafał Tworek – instrumenty klawiszowe

Maciej Olesiński – gitara elektryczna

Antoni Olszewski – gitara basowa

Mateusz Krawczyk – perkusja

 

Na koncert zapraszają: Parafia p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz Instytut Prymasa Józefa Glempa. Honorowy Patronat nad Koncertem objął Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski.