Koncert „Wszystko kwitnie wkoło …i ja …i Ty”

Piosenki o miłości, o szczęściu… z wiosną w tle… Na taki właśnie koncert, zatytułowany „Wszystko kwitnie wkoło i …ja …i Ty…”, zapraszamy 5 kwietnia 2024 roku o godz. 18.00 do Teatru Miejskiego w Inowrocławiu.

 

Przed publicznością zaprezentują się soliści Studia Piosenki KCK pod kierunkiem Kingi Rogóż, a towarzyszyć im będą tancerze sekcji taneczno-teatralnej prowadzonej przez Jelenę Kwiatkowską. Ze sceny popłyną utwory wspaniałych polskich kompozytorów i autorów tekstów: „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Najpiękniejsza w klasie”, „Pogoda na szczęście” czy „Zawsze gdzieś czeka ktoś” i „Jeszcze w zielone gramy”.

 

Koncert poprzedzi wernisaż prac najmłodszych członków warsztatów rysunku i malarstwa KCK pod kierunkiem Marcina Fołdy, którego tematem przewodnim będą miłość i budząca się wokół wiosna.

 

Na koncert pełen pozytywnych emocji – z wiosną w tle – zapraszają: pełniący funkcję Prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciech Piniewski i Kujawskie Centrum Kultury.

 

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne zaproszenia dostępne w Kujawskim Centrum Kultury i Informacji Turystyczno-Kulturalnej.

 

Zapraszamy!