Świętuj Walentynki z zespołem UNIVERSE!

Na niezapomniany koncert „Ty masz to, czego nie mam ja” do Teatru Miejskiego zapraszamy nie tylko zakochanych!

 

Wszyscy pamiętamy największe przeboje UNIVERSE: „Tacy byliśmy”, „Tyle chciałem Ci dać” (duet z Beatą Kozidrak), „W perły zmienić deszcz”, „Wołanie przez ciszę”, „Deszczowa nieznajoma”, „Mr Lennon”, „Nie wiem czy to miłość”, „Głupia Żaba” czy „Ciągle szukam drogi”.

 

UNIVERSE to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych założony przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha w 1982 roku. Laureat festiwali w Opolu i w Sopocie. Piosenki grupy sukcesywnie stawały się przebojami, okupując najbardziej popularne listy przebojów. Setki koncertów przysporzyły im wielu wiernych słuchaczy i fanów. Popularność osiągnęli nie tylko w Polsce, ale i wśród Polonii w wielu krajach Europy i Ameryki. Wydali łącznie 14 albumów, zawierających ponad 150 piosenek.

Każdy koncert jest sentymentalnym powrotem do muzyki lat 80-tych i 90-tych lat. Gromadzi wszędzie rzesze naszych fanów, wyzwala chęć wspólnej zabawy i daje wiele powodów do wzruszeń. Zespół świetnie brzmi i dba, by twórczość Mirosława Breguły, wspaniałego artysty, kompozytora, autora tekstów i aranżera była jak najlepiej przekazana na koncertach przypominając największe przeboje oraz promując mniej znane piosenki zespołu.

 

Skład zespołu:

Henryk Czich – vocal, piano

Wojciech Wesołek – gitary

Damian Filipowski – gitary

Marek Jagucki – instrumenty klawiszowe

Marek Kopecki – gitara basowa

Grzegorz Krzykawski – perkusja

 

Spędź z nami 14 lutego!

 

BILETY do nabycia: www.kckino.pl/bilet/universe-ty-masz-to-czego-nie-mam-ja/