Kolejny Sylwester inny niż wszystkie w Inowrocławiu

Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury zapraszają na Sylwestra -ponownie Innego Niż Wszystkie!

W specjalnym koncercie emitowanym 31 grudnia na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury mieszkańcy Naszego Miasta (i oczywiście nie tylko) zobaczą:
Małgorzatę Ostrowską,

Patrycję Markowską,

Zuzę Jabłońską,

Andrzeja Krzywego (De Mono)

 i Grzegorza Kupczyka (Turbo).

Koncert sylwestrowy realizujemy pod hasłem: #InowrocławRAZEM w 2021

 

Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury zapraszają na kolejnego Sylwestra innego niż wszystkie w Inowrocławiu.

Dlaczego będzie wyjątkowy? Dlatego, że w tak trudnym czasie udało nam się na jednej scenie zgromadzić wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej takie, jak: Małgorzata Ostrowska, Patrycja Markowska, Zuza Jabłońska, Andrzej Krzywy (lider De Mono) i Grzegorz Kupczyk (lider Turbo). Podczas koncertu sylwestrowego będziemy mogli usłyszeć największe i ponadczasowe przeboje oraz radiowe nowości. Koncert rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 22:30 na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury. Integralną jego częścią będą życzenia składane przez gwiazdy, krótkie wywiady oraz powitanie Nowego Roku z życzeniami od Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

 

Sylwester przebiegnie pod hasłem #InowrocławRazem w 2021 i będzie nawiązaniem do pierwszej odsłony majowego muzycznego projektu „Razem Robimy Dobro”. W jego efekcie powstał utwór „Razem”, a zdjęcia do teledysku kręcone były właśnie w Inowrocławiu z udziałem gwiazd tegorocznego inowrocławskiego Sylwestra. Piosenkę usłyszymy również podczas sylwestrowego koncertu. Chcielibyśmy, aby słowa jej refrenu: „Warto RAZEM trzymać się”, które towarzyszyły nam w trudnych momentach, jakie spotkały nas w 2020 roku, nabrały wyjątkowego znaczenia w Nowym 2021 Roku.

Wiemy, że właśnie wtedy potrzeba solidarności i poczucie wspólnoty będą silniejsze niż kiedykolwiek.

 

Hasło #InowrocławRazem2021 to idea szersza niż sam Sylwester, który jest dla niej zaledwie początkiem. Będziemy ją szerzyć i rozbudowywać w 2021 roku, przy udziale wszystkich mieszkańców Naszego Inowrocławia  – mówi Tomasz Maliszewski – Dyrektor Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu.