Kolejne koncerty w Inowrocławiu – zagrają CLEO, PIASECZNY i inni

Już od lipca, w inowrocławskim Teatrze Letnim, kolejne koncerty. W ramach projektu Inowrocław 6-5-4 zagrają Cleo i Mesajah, Kasia Kowalska, Andrzej Piaseczny i Lech Janerka. Pierwszy z koncertów obędzie się już 8 lipca.

 

To już trzecia edycja koncertów w ramach projektu Inowrocław 6-5-4 organizowana przez Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław. Dotychczas na scenie Teatru Letniego gościliśmy między innymi: Dawida Kwiatkowskiego, Sanah, Krzysztofa Zalewskiego czy Darię Zawiałow. W tym roku organizatorzy również nie zapomnieli o wielbicielach Męskiego Grania, o tych, którzy lubię sentymentalnie i o tych, którzy wolą nieco ostrzejsze brzmienia. Na najmłodszych czeka koncertowy szał przy piosenkach CLEO.

W tym roku przygotowaliśmy dla gości niespodziankę – specjalnie zniżki na bilety grupowe.
W przypadku zakupu dwóch lub trzech biletów – wejściówka będzie w cenie 50 zł za osobę, a w przypadku zakupu czterech biletów i więcej, mamy bilety po 40 zł za sztukę –
mówią  organizatorzy z Kujawskiego Centrum Kultury.

Wszystkie koncerty z cyklu Inowrocław 6-5-4 odbywać się będą w Teatrze Letnim w Inowrocławiu o godzinie 20:00. Bilety na koncerty można zakupić w Kujawskim Centrum Kultury, Informacji Turystyczno-Kulturalnej oraz elektronicznie, na stronie www.kckino.pl. Mecenasem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu.

Warto pamiętać, że bilety na koncerty można zakupić również nie wychodząc z domu. Wystarczy wejść na stronę KCK pod adresem www.kckino.pl i zakupić bilet, który w formie elektronicznej przyjdzie na wskazany w formularzu adres mailowy – relacjonują organizatorzy.

 

Poniżej harmonogram koncertów letnich Inowrocław 6-5-4:

8 lipca, godzina 20:00 – koncert Kasi Kowalskiej

22 lipca, godzina 20:00 – koncert Cleo, gościnnie wystąpi Mesajah

19 sierpnia, godzina 20:00 – koncert Andrzeja Piasecznego

3 września, godzina 20:00 – koncert Lecha Janerki