KCK z medalem od WOŚP

Z okazji 30-lecia istnienia Fundacji – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyróżniła medalami najbardziej zaangażowane instytucje, sztaby i firmy. Wśród uhonorowanych znalazł się sztab #5467 z Inowrocławia zlokalizowany w Kujawskim Centrum Kultury, który już wiele lat gra dla kolorowej orkiestry.

Sztab #5467 z Kujawskiego Centrum Kultury za swoje wieloletnie zaangażowanie, niesienie pomocy i pomysły otrzymał oficjalne podziękowania wraz z życzeniami od Jurka Owsiaka oraz medal 30. finału WOŚP.

Jesteśmy zaszczyceni takim wyróżnieniem, ale tak naprawdę gdyby nie tytaniczna praca naszych wolontariuszy, darczyńców i osób zaangażowanych corocznie w projekt – nie byłoby takiego efektu. Wobec tego – ten medal i serdecznie podziękowania należą się przede wszystkim im. – mówią organizatorzy ze sztabu w Kujawskim Centrum Kultury.

Przypomnijmy, że na początku tego roku, podczas 30.finału WOŚP – Inowrocław zebrał kwotę 162 173,92 zł, przez co pobił rekord z roku 2021, gdzie w skarbonce WOŚPowej Inowrocławia znalazło się 133 399,38 zł.