Karnawałowe Party

Karnawałowe Party to pierwsza tego typu impreza organizowana przez Miasto Inowrocław. Pełniący funkcję Prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciech Piniewski zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy w hali widowiskowo-sportowej w niedzielne przedpołudnie, 21 stycznia, w godzinach 10.30-13.00.

Wyjątkową atrakcją imprezy będzie pokaz brazylijskiej samby w wykonaniu tancerek szkolących się u Brazylijczyków. Dopełnieniem tego zjawiskowego show będą eleganckie, efektowne i kolorowe stroje z cekinami i piórami, które pobudzą wrażenia artystyczne. Przewidziano także naukę samby uczestników karnawałowej zabawy.

Dobrej zabawy uczestnikom wydarzenia dostarczy także magiczny stand-up w wykonaniu uczestnika znanego wszystkim z programu telewizyjnego „Mam Talent”. Będzie to wciągające widzów w nadzwyczajną grę sceniczną widowisko, złożone z pokazu iluzji, pełne poczucia humoru i improwizacji.

Podczas wydarzenia nie zabraknie m.in. dmuchańców oraz poczęstunku. Karnawałowego klimatu dopełnią maski rozdawane uczestnikom zabawy. Dodatkowo przygotowany został dla inowrocławian bogaty program animacji, konkursy rodzinne oraz warsztaty karnawałowe. Przewidziano również watę cukrową i popcorn dla milusińskich.

 

Styczeń to czas karnawału, który w tym roku jest krótki i należy ten okres wykorzystać. Dobrą okazją do rodzinnego spędzenia czasu będzie Karnawałowe Party przygotowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. To także doskonały sposób, aby w takiej formie świętować Imieniny Inowrocławia. Gwarantuję, że będzie to niezapomniana zabawa karnawałowa” – mówi Wojciech Piniewski.

 

Tego dnia pojawi się także doskonale znana wszystkim mieszkańcom naszego miasta WiewiórINKA. Ponadto chętni będą mogli bezpłatnie zrobić sobie zdjęcie w karnawałowej fotobudce 360, z zabawnymi gadżetami.

 

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Inowrocław we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Kujawskim Centrum Kultury.