Informacja Turystyczno-Kulturalna w Inowrocławiu z certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej

Działająca w Inowrocławiu Informacja Turystyczno-Kulturalna, w ramach polityki zarządzania jakością, otrzymała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej przyznawany najlepszym, standaryzowanym jednostkom współpracującym ze sobą na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej przyznawany jest prężnie działającym jednostkom, które aktywizują do działania nie tylko turystów, ale również mieszkańców miasta. Certyfikacja w kategorii trzygwiazdkowej została przyznana inowrocławskiej jednostce za wysoką jakość obsługi oraz podejmowanie inicjatyw w tworzeniu i rozpowszechnianiu markowych produktów turystycznych.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że otrzymaliśmy takie wyróżnienie. Jest to sygnał, że prowadzone przez nas działania w zakresie polityki proturystycznej dają wymierny efekt nie tylko dla odwiedzających, ale również dla samych mieszkańców Inowrocławia – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Przyznany certyfikat to szansa i korzyść dla Miasta Inowrocław na wielu płaszczyznach i obszarach. Dotyczy to nie tylko promocji miasta na arenie ogólnopolskiej, ale również udziału Inowrocławia w Forum Informacji Turystycznej.

Przypomnijmy, że Informacja Turystyczno-Kulturalna w Inowrocławiu zlokalizowana na ulicy Królowej Jadwigi 3 zajmuje się promocją miasta, organizując wszelkiego rodzaju aktywności turystyczne. Ponadto w ramach jej działalności prowadzony jest komis artystyczny, w którym można zakupić dzieła i wyroby lokalnych oraz regionalnych artystów. W informacji zlokalizowany jest również punkt sprzedaży biletów na wydarzenia kulturalne miasta.