Informacja dla posiadaczy biletów VIP na spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim

Kujawskie Centrum Kultury – Organizator koncertu Dawida Kwiatkowskiego w Inowrocławiu – uprzejmie informuje, że spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim w ramach zakupionego biletu VIP, odbędzie się przed koncertem, dnia 14 sierpnia 2020 r. o godzinie 15:00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu przy ulicy plac Klasztorny 2.

Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł indywidualnie porozmawiać
z artystą i otrzymać autograf. Co więcej – artysta opowie o swojej twórczości i życiu codziennym opierając się na zadawanych pytaniach. Forma organizacji takiego porządku spotkania zostanie przekazana uczestnikom na miejscu. Spotkanie wzbogacone będzie o możliwość wykonania własnego zdjęcia z Dawidem Kwiatkowskim. Jednak biorąc pod uwagę dobrą organizację przedsięwzięcia, dbając o bezpieczeństwo oraz zdrowie artysty i uczestników spotkania – Organizator wyłącza możliwość wykonywania zdjęć własnym urządzeniem tj. aparatem, telefonem komórkowym itp. Kujawskie Centrum Kultury oddaje do dyspozycji gości profesjonalnego fotografa, który będzie wykonywał bezpłatnie zdjęcia artysty z każdym uczestnikiem spotkania. Odpowiednio przygotowane, profesjonalne fotografie zostaną przesłane każdemu uczestnikowi spotkania na niniejszego maila.

Nad prawidłową organizacją, sprawnym i przede wszystkim bezpiecznym przebiegiem koncertu i spotkania z Dawidem Kwiatkowskim będą czuwać odpowiednie służby techniczne, ochrona i osoby ze strony Organizatora. Zwracamy się z prośbą do uczestników koncertu i spotkania o zachowanie szczególnej ostrożności, bezpieczeństwa, porządku i stosowanie się do wytycznych oraz próśb, wskazówek kierowanych ze strony Organizatora w trakcie trwania koncertu oraz podczas spotkania.

W nawiązaniu do obecnej sytuacji epidemicznej naszego kraju i w odniesieniu do wytycznych i obostrzeń nałożonych ze strony Ministerstwa Kultury – osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały wyznaczone miejsca w Teatrze. Ich lokalizacja i kolejność będzie organizowana na miejscu, w dniu spotkania. Należy pamiętać o tym, że zarówno podczas spotkania, jak i w trakcie trwania koncertu obowiązuje wymóg zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki ochronnej.

TEAM Kujawskiego Centrum Kultury