Ile Inowrocław zebrał na WOŚP 2021?

Inowrocławianie wczoraj po raz kolejny grali z WOŚP w sztabie numer #5467. Wiemy już, że zbliżamy się do zeszłorocznej kwoty!

W czasie, gdy koronawirus zdezorganizował nasze życie, mimo trudności i przeciwności losu – wolontariusze, osoby zaangażowane w organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, darczyńcy, fundatorzy, sympatycy i przyjaciele – zagrali jeszcze głośniej i mocniej niż dotychczas. W zeszłym roku WOŚP w Inowrocławiu osiągnął ostateczną kwotę 159 023,01 zł. Wstępną informacją wiemy, że miasto zbliża się powoli do zeszłorocznej kwoty!

Wczoraj, do późnych godzin nocnych, w sztabie KCK trwało liczenie pieniędzy z puszek wolontariuszy. Już wstępnie wiadomo, że zebraliśmy kwotę 104 742,83 zł. Wolontariusze zaangażowani w WOŚP zagrali razem, z radością, wspaniale! To jeszcze nie koniec… Na ostateczną kwotę zebraną przez miasto składa się również wirtualna skarbonka sztabu, w której na tę chwilę mamy zebrane 5 487 zł.

Do całkowitej kwoty zebranej przez Inowrocław należy doliczyć również licytacje, które zamieszczone zostały w serwisie Allegro. Kwota zebrana na ten moment wynosi 10 516,60 zł. Licytacje będą trwały jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie, a przedmiotów i darczyńców cały czas przybywa!

Na dzień dzisiejszy suma zebranych kwot wynosi 120 746,43 zł. Do całkowitej kwoty zebranej przez Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław dojdą jeszcze pieniądze z: terminali, puszek stacjonarnych zlokalizowanych w sklepach, firmach oraz licytacji prowadzonych w Galerii Solnej w Inowrocławiu, która współpracowała ze sztabem.

– Liczenie trwa! Dokładne podsumowanie przyjdzie na przełomie lutego i marca. Co ważne – nadal można ofiarować część swojego serca dla najbardziej kolorowej orkiestry świata korzystając z licytacji zamieszczonych przez KCK w serwisie Allegro i z eSkarbonki – mówi Donata Tokoń – Szef Sztabu Kujawskiego Centrum Kultury.

O szczegółowych informacjach dotyczących kwot – Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław będą informować na bieżąco.