III Koncert Uwielbienia „Panie dobry jak chleb”

W czwartek, 30 maja 2024 roku, o godz. 19.00 w muszli koncertowej Parku Solankowego odbędzie się III Koncert Uwielbienia „Panie dobry jak chleb”. Zapraszamy do wspólnego świętowania Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

 

W tym roku gościem specjalnym koncertu będzie IWONA PIETRALA – wokalistka, kompozytorka, ewangelizatorka. Wraz z nią na scenie wystąpi zespół Rogóż & Jazz Friends w składzie: Kinga Rogóż (wokal), Piotr Rogóż (saksofon), Dariusz Jaskrowski (instrumenty klawiszowe), Piotr Dąbrowski (instrumenty klawiszowe), Maciej Olesiński (gitara), Antoni Olszewski (gitara basowa), Paweł Witulski (instrumenty perkusyjne) i Mateusz Krawczyk (perkusja). Ze sceny popłyną takie pieśni jak „Panie dobry jak chleb”, „Oto jest dzień”, „Kocham, więc nie muszę się bać” czy „Serce moje weź”.

 

Będzie to czas radości, wspólnotowej modlitwy, wielbienia Boga i dziękczynienia za dar Jego obecności w Najświętszym Sakramencie. Podczas koncertu będzie również możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

 

W namiotach ustawionych wokół muszli koncertowej będzie można skorzystać z oferty przygotowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej, a także przez Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

 

Organizatorami wydarzenia są: Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP i KSM Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury. Patronat honorowy nad koncertem objął ksiądz arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski.