Gwiazda słonecznej Italii w Inowrocławiu, czyli SOLO ITALIA A INO

Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław rozpoczynają czas wakacyjnych koncertów, które zostaną zainaugurowane wyjątkowym wydarzeniem pod nazwą SOLO ITALIA A INO. Już 27 czerwca w Inowrocławiu wybrzmią największe hity muzyki włoskiej, które przeniosą słuchaczy na słoneczne plaże Półwyspu Apenińskiego. Gwiazdą wieczoru będzie GAZEBO.

SOLO ITALIA A INO to kolejna, tym razem włoska propozycja, która znalazła się w kalendarzu imprez kulturalnych miasta. Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław zapraszają 27 czerwca od godziny 18:00 do Teatru Letniego w Inowrocławiu, w którym wybrzmią najpopularniejsze przeboje z lat 80-tych i 90-tych. To wszystko za sprawą zaproszonych gości, wśród których znajdzie się gwiazda wieczoru – GAZEBO. Artysta przyjedzie do Inowrocławia prosto ze słonecznej Italii. Popularność zdobył między innymi dzięki singlowi I like Chopin.

W największych przebojach włoskich, na deskach Teatru Letniego wystąpi także Jarek Wist – wokalista i kompozytor pochodzący z Inowrocławia, który podbija swoim talentem cały świat. W 2007 roku został uhonorowany podczas gali Fryderyków. Koncertował w Brazylii czy USA.

Włoskich wykonań będziemy mogli posłuchać również w wersji Andrea Lattari – znanego
i lubianego wokalisty, który pochodzi z Włoch. Andrea koncertuje po całej Europie z repertuarem włoskich przebojów muzyki rozrywkowej.

Podczas koncertu nie zabraknie takich hitów, jak: Dolce Vita, Mambo Italiano czy Quando, quando. To pierwsze i nie ostatnie tego typu wydarzenie w Teatrze Letnim. Co więcej, jest ono zapowiedzią Inowrocławskiego Lata Muzycznego, które w tym roku ponownie zaskoczy swoją różnorodnością. Bilety na SOLO ITALIA A INO w cenie 30 zł można nabyć na www.kckino.pl, w Kujawskim Centrum Kultury lub w Informacji Turystyczno-Kulturalnej.