Gra miejska oraz stand-up z okazji Imienin Inowrocławia

Już niebawem będziemy obchodzić kolejne imieniny naszego miasta. Z tej okazji Miasto Inowrocław oraz Kujawskie Centrum Kultury przygotowali gratkę dla miłośników humoru i dobrej zabawy.

– Zeszłoroczne imieniny pamiętamy pod hasłem „U Ina na imieninach”, gdzie w towarzystwie Kabaretu pod Wyrwigroszem i zespołu „Tanie Dranie” spędziliśmy wieczór razem. W tym roku pozostaje nam internet – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Imieninowa Gra Miejska to zabawa skierowana do całych rodzin. Dzięki niej inowrocławianie i nie tylko, będą mogli przypomnieć sobie lub poznać najbardziej interesujące miejsca w Inowrocławiu. Gra będzie polegała na wykonaniu zdjęć „selfie” przy 15 atrakcjach, wskazanych w instrukcji i opisanych w folderze promocyjnym „Inowrocław. Jest pięknie”. Materiały z zasadami gry, regulaminem oraz folderem będzie można pobrać ze strony www.inowroclaw.pl oraz w Informacji Turystyczno–Kulturalnej przy ul. Królowej Jadwigi 3. Zachęcamy wszystkich do zabawy. Czekają atrakcyjne nagrody!

Przygotowana została także niespodzianka, nie tylko dla mieszkańców. Gwiazdami wieczoru kabaretowego „Tylko spokój nas uratuje” będzie Andrzej Poniedzielski – satyryk, poeta, kabareciarz i Jacek Pawlewski – prezenter radiowy i telewizyjny, twórca projektu „Na poważnie i kabaretowo”.

„Tylko spokój na uratuje” to stand-up, który swoją tematyką nawiązuje do wszystkich otaczających nas na co dzień, uniwersalnych zagadnień i problemów. Pełen dobrego humoru i zabawy wieczór kabaretowy, wzbogacą nie tylko humorystyczne monologi, ale również kabaretowe piosenki w wykonaniu Andrzeja Poniedzielskiego. Stand-up będzie można obejrzeć już obejrzeć 23 stycznia o godzinie 20:00 na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury.

Przypominamy także o trwającej zabawie „Imieninowe zagadki”, organizowanej przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzeń można znaleźć na plakatach oraz stronach organizatorów i na Facebooku.