Dzieci z sekcji wokalnej KCK nagrywają z popularnym TULINKI BAND

Dzieci z zespołu Musical Rainbow działającego przy Kujawskim Centrum Kultury nagrały w studiu piosenkę, do której powstanie teledysk z udziałem popularnego zespołu muzycznego dla dzieci – TULINKI BAND. 

Dzieci z sekcji wokalnej Kujawskiego Centrum Kultury, uczące się śpiewu pod czujnym okiem Pani Katarzyny Ignaczak, zostały zaproszone do projektu z popularnym zespołem muzycznym dla dzieci TULINKI BAND.

Owocem tej współpracy ma być teledysk do piosenki pt. „Złap mnie za rękę”, w której członkowie zespołu Musical Rainbow użyczyli swoich głosów. W teledysku wystąpią znane postaci z grupy muzycznej TULINKI.

Piosenka pt. „Złap mnie za rękę” nagrana w profesjonalnym studiu to utwór o przyjaźni polsko-ukraińskiej, o wsparciu, tolerancji i o tym, że warto być razem w trudnych chwilach śpiewany w języku polskim i ukraińskim.  Szczegóły i datę premiery piosenki poznamy niebawem.

TULINKI BAND to popularny zespół dla dzieci znany z kanałów telewizyjnych między innymi: Mini Mini, TVS czy 4Fun Dance. Ciaputek, Tulinka i Czaruś jeżdżą po świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tulinkowe nutki.