ART INO Festiwal 2023

Przed nami jedna z najbardziej kolorowych imprez w Inowrocławiu czyli ART INO Festiwal. Pokaz akrobatyczny, fotobudka 360, szczudlarze, warsztaty i konkursy to tylko nieliczne atrakcje przygotowane w ramach imprezy.

 

Od czwartku, 13 lipca, deptak „Królówki” zdobić będzie instalacja barwnych parasolek.

 

„Nie wyobrażam sobie lipca bez kolorowych parasolek nad „Królówką”. Stanowią one zapowiedź doskonałej zabawy na inowrocławskim Rynku. Zachęcam wszystkich do udziału w tej barwnej imprezie!” – mówi prezydent Ryszard Brejza.

 

Zabawa rozpocznie się w sobotę 15 lipca, o godzinie 16.00. Tego dnia na Rynku na uczestników wydarzenia będzie czekać mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy zaprezentowany zostanie pokaz akrobatyczny. W programie także warsztaty i animacje dla najmłodszych m.in.: malowanie twarzy, tworzenie bransoletek, czy malowanie na szkle. Nie zabraknie również nauki chodzenia na szczudłach, żonglerki, darmowej waty cukrowej, a także inowrocławskiej WiewiórINKI ze słodkościami. Ponadto każdy chętny będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z napisem 3D „ART INO” lub w fotobudce 360.

 

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.