9. Zaduszki Jazzowe

W inowrocławskim kalendarzu imprez kulturalnych nie może zabraknąć wydarzenia jakim są INOWROCŁAWSKIE ZADUSZKI JAZZOWE, które już po raz dziewiąty zagoszczą na scenie Teatru Miejskiego. Podczas tegorocznej edycji publiczność będzie miała okazję usłyszeć jeden z najważniejszych polskich głosów jazzowych, kompozytorkę oraz autorkę tekstów Dorotę Miśkiewicz, która wystąpi z inowrocławskim big-bandem ZARĘBSKI JAZZ ORCHESTRA pod dyrekcją Macieja Afanasjewa.

 

W poniedziałek, 6 listopada 2023 roku, o godzinie 18.30 zapraszamy do Teatru Miejskiego na niezwykłe wydarzenie muzyczne, w którym królować będą brzmienia bid-bandowe z lat 20. i 30. XX wieku. W repertuarze Big Bandu usłyszymy utwory m.in. Elli Fitzgerald i Franka Sinatry, które zaśpiewają: Klaudia Kaczyńska, Kinga Rogóż, Kacper Andrzejewski oraz gość specjalny Dorota Miśkiewicz.

 

Bilety – w cenie 40 zł – dostępne są w Kujawskim Centrum Kultury, Informacji Turystyczno-Kulturalnej i Państwowej Szkole Muzycznej oraz na TUTAJ – www.kckino.pl

 

Organizatorem 9. edycji Zaduszek Jazzowych jest Kujawskie Centrum Kultury przy współpracy z Miastem Inowrocław, Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu i Inowrocławskim Towarzystwem Muzycznym PRO ARTE.