Komunikat

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Inowrocławia, Wielbiciele Kultury

W związku z rozwojem epidemii COVID19 tak w kraju, jak i poza jego granicami, władze Polski wprowadzają kolejne restrykcje, których celem jest ograniczenie liczby zachorowań.

Zgodnie ze słowami Premiera Mateusza Morawieckiego:

„Placówki kulturalne typu kina, teatry, muzea czy galerie sztuki zostaną tymczasowo zamknięte (…). Chcemy zmniejszyć ruch społeczny, chcemy zmniejszyć mobilność społeczną. To jest – zdaniem wszystkich specjalistów – dzisiaj już wiadomo jedyny najbardziej skuteczny sposób. Zostańmy w domu, ograniczmy mobilność, kontakty społeczne, to na pewno pomoże w realizacji strategii walki z pandemią (…)”.

Tym samym wszystkie placówki Kujawskiego Centrum Kultury zmuszone są „stanąć (począwszy od soboty 07.11.2020) i czekać (natenczas, do 29.11.2020)”.

Mamy jednak nadzieję, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie będziemy mogli choć w małej części ożywić Państwa dni. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego profilu na Facebooku oraz strony internetowej. Naprawdę zależy nam, abyście Państwo wiedzieli, jak bardzo aktywni są artyści, którzy występują w naszym cudownym mieście!

Życzymy Państwu dużo zdrowia i liczymy na wsparcie projektu „czasu zarazy” pod nazwą NIE ZA(G)RAŻAMY – STOIMY, CZEKAMY.

 

Zarządca Kujawskiego Centrum Kultury