32. Finał WOŚP w Inowrocławiu

28 stycznia 2024 roku pod hasłem TU WSZYSTKO GRA! OK!” zagramy głośno i kolorowo podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako Sztab #6971 KCK INOWROCŁAW. Naszym działaniom przyświecać będzie cel: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych.

 

W orkiestrową niedzielę na inowrocławskich ulicach kwestować będzie 200 wolontariuszy „uzbrojonych” w identyfikator, puszkę kwestarską oraz serduszka. Jednak pieniądze zbierać można również za pomocą eSkarbonki online lub łącząc obie te formy wsparcia. A jak zostać wolontariuszem? Należy wybrać jedną z możliwości:

rekrutacja w Sztabie – wówczas zapraszamy do siedziby Sztabu KCK #6971 przy ul. Jana Kilińskiego 16 od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-16.00 – z wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem; osoby nieletnie powinny zgłosić się z opiekunem prawnym;

rekrutacja online – poprzez stronę internetową iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielne uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z kandydatem na Wolontariusza w celu potwierdzenia danych wpisanych do formularza).

 

Do Wielkiego Grania w POMAGANIE zachęcamy również firmy i instytucje. Każda z nich może utworzyć własną eSkarbonkę, ustawić w swojej siedzibie puszkę stacjonarną bądź przekazać przedmiot na aukcję.

 

W razie wątpliwości – chętnie POMOŻEMY! Szefem inowrocławskiego Sztabu jest Iwona Katzur, która odpowie na każde pytanie – kontakt telefoniczny 52 357 52 13 lub 506 530 852 oraz mailowy [email protected]