SIESTA W DRODZE – koncert Lucii De Carvahlo

120,00 

Kategoria:

Opis

SIESTA W DRODZE – koncert Lucii De Carvahlo

23 października 2022 | Teatr Miejski | godzina: 19:00

Inowrocław przystankiem na trasie Siesty w drodze

Kto zna niedzielne audycje Radia Nowy Świat „Pora sjesty” – ten ucieszy się na wieść, że Siesta w drodze zawita do Inowrocławia! Siesta w drodze gościła światowej sławy gwiazdy, takie jak: Pat Metheny, Bobby McFerrin & Chick Corea czy Dianne Reeves. W projekcie pojawili się także: Richard Bona, Ana Moura czy Dino Di Santiago. W ciągu ostatnich lat w cyklu gościło ponad 50 artystów, a teraz w ramach cyklu w Inowrocławiu wystąpi Lucia De Carvahlo.

Lucia De Carvahlo – urodzona w Angoli, wychowana we Francji, pełnymi garściami czerpie z folkloru Brazylii i tam też, obok Paryża i Luandy, powstała jej płyta: Kuzola, co w macierzystym języku artystki znaczy: Zakochanie. Zakochana w muzyce brazylijskiej, w naturalny sposób łączyła bossa novę i rytmy karnawału z tradycją rodzinnego kraju i muzycznym wyrafinowaniem ojczyzny Debussy’ego. Eksploruje tematykę tożsamości i przynależności, nadając swoim utworom głęboki sens. Charakteryzuje się energicznym podejściem do tworzenia muzyki, pełnym profesjonalizmem oraz niesamowitym głosem.

Siesta w drodze z udziałem Lucii De Carvahlo zagości w Inowrocławskim Teatrze Miejskim 23.10.2022 r. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.  Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie od 80 zł.

Informacje dodatkowe

Rodzaj biletów

Rzędy 1-5, Rzędy 6-16, Balkon