Karnet na wydarzenia w ramach INO CLASSIC FESTIWAL 2022

120,00 

Kategoria:

Opis

Karnet na wydarzenia w ramach INO CLASSIC FESTIWAL 2022

13-15 października 2022 | Teatr Miejski | godzina: 18:00

Krzesimir Dębski – 50-lecie z udziałem Mietka Szcześniaka

Wybitny kompozytor i dyrygent – Krzesimir Dębski powraca do Inowrocławia wraz z Orkiestrą Kameralną PRIMUZ z Łodzi, aby świętować swoje 50-lecie na scenie. Do trasy koncertowej celebrującej jubileusz pracy artystycznej zaprosił Mietka Szcześniaka – genialnego wokalistę, kompozytora i autora tekstów.

W koncercie pt. „The Best of Krzesimir Dębski” usłyszymy najpopularniejsze wokalno-instrumentalne utwory, do których muzykę skomponował sam mistrz, a wśród nich ścieżki do filmów fabularnych i dokumentalnych. Znane i lubiane utwory wykona Mietek Szcześniak w towarzystwie wokalistek z orkiestry PRIMUZ. Wśród nich pojawią się m.in.: „Szuflandio ma”, „Rzeka marzeń”, „Mama Africa” czy „Dumka na dwa serca”.

Jacek Borkowski – recital „Broadway, Sinatra… i nie tylko”

Nie wszyscy wiedzą, że Jacek Borkowski – polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny to również genialny wokalista. Zobaczymy go na scenie inowrocławskiego Teatru Miejskiego w koncercie pt. „Broadway, Sinatra… i nie tylko”. Podczas występu w ramach INO CLASSIC FESTIWAL wybrzmią w jego wykonaniu największe przeboje broadwayowskich musicali i utwory Franka Sinatry. Całość zaaranżowana będzie w piękne, poetyckie przekłady oraz piosenki przedwojennej Warszawy i kabaretów. Jackowi Borkowskiemu na scenie towarzyszyć będzie Mariusz Dubrawski, który całość koncertu zaakompaniuje na fortepianie.

grupa FLUNK – największe przeboje formacji

Grupa FLUNK pochodząca z Oslo, to połączenie muzyki elektronicznej, popu oraz trip hopu. Zespół muzyczny zyskał popularność dzięki swojej nietuzinkowej stylistyce muzycznej, wylansowując takie utwory, jak: „Cigarette burns” czy „Blind my mind”. Ich wykonania klasycznych przebojów, jak „Only you” czy „Blue Monday” zdobyły uznanie publiczności. Utwory grupy FLUNK niejednokrotnie wykorzystywane są jako ścieżki dźwiękowe do filmów, seriali czy reklam np. „Życie na fali” czy „Nancy Drew i tajemnice hollywood”. Podczas koncertu w Inowrocławiu zespół wykona setlistę z najbardziej znanymi przebojami pochodzącymi z różnego okresu działalności muzycznej.