Jaskółeczka 6.12

30,00 

Kategoria:

Opis

Jaskółeczka 6.12

6 grudnia | Teatr Miejski | godzina: 18:00

UWAGA! Ważna informacja!

Spektakl „Jaskółeczka”, zaplanowany na 15 listopada w Teatrze Miejskim (zarówno dla szkół, jak i osób indywidualnych), został przeniesiony na 6 grudnia ze względu na pobyt w szpitalu jednego z głównych aktorów spektaklu – Mariusza Saniternika, który wciela się w postać Ojca i Czasu. Bez jego udziału nie jesteśmy w stanie zrealizować przedstawienia w najbliższy poniedziałek. Zakupione bilety zachowują swoją ważność, a ewentualne zwroty realizowane będą w kasie Kujawskiego Centrum Kultury.

Spektakl „Jaskółeczka” autorstwa Tadeusza Słobodzianka to historia inspirowana baśnią brazylijskiego pisarza. Dzięki przyjętej konwencji, warto wybrać się na niego z całą rodziną.

Bardzo współczesna, chwytająca za serce i ucząca wrażliwości i tolerancji opowieść – mówi o najważniejszej w życiu wartości, jaką jest miłość. „Jaskółeczka” to idealna opowieść dla tych, których przytłacza nieżyczliwość ludzka i szara codzienność.

Jest ona doskonałym wyborem, aby zrozumieć wiele dylematów i spojrzeć na świat z empatią.

Jaskółeczka to piękna wielopoziomowa narracja łącząca świat baśniowy i świat realny – ludzki. Świat, w którym istnieją różne miłości i każda z nich znajduje dla siebie miejsce. Spektakl przedstawia skomplikowane relacje między ludźmi, ich pragnienia i marzenia, strach przed samotnością, ale też szczęście jakie towarzyszy miłości. Zadaje pytania o zasadność oceny czyichś uczuć.

Nie narzuca jednak żadnych odpowiedzi – wnioski pozostawia widzowi.